קידום אתרים Pagerank - קידום בגוגל בניית אתרים קידום אתרים אלקסה - קידום אתרים free counters
انت؟تؤيد اولا تؤيد ان يكون انتخابات في يركا؟ابحث


לקישורים נוספים...

موقع هنا يكشف: وجدي خطار من قرية يركا يكشف السر الذي قلب حياة الدروز اليومية الى حكاية تاريخية

12.06.2009 (12:00)
סאלח דקסה

11/06/2009 15:18:05

וג'די פאדי ח'טאר (15) מכפר ירכא , לומד ביישוב בבית ספר אחווה במגמת עיצוב גרפי. בראיון עם כתבנו במערכת פורטל HONA וג'די הצליח לעלות על הבן אדם שפירסם חומר גנאי על הדת הדרוזית שלטענותיו הוא השליח של חמזה בן עלי בן אחמד אלפאטמי (حمزة بن علي بن أحمد الفاطمي) מפיץ הדת הדרוזית.

לפני ימים ספורים עלה לאוויר פורום בשם "THE THUNDER" ע"י אדם סמוי שטוען שהוא השליח של חמזה בן עלי וחושף חומר כתוב ומוקלט אודות עקרונות הדת הדרוזית , פוגע ומשפיל את כבוד העדה. באותם ימים התכנסה המועצה הדתית הדרוזית בראשות השיח' מוופק טריף - המנהיג הרוחני של העדה בכדי לדון בנושא.

וג'די ח'טאר מספר לכתבנו במערכת פורטל HONA :" מאז שהכתבה פורסמה בכלי התקשורת לא הצלחתי להירדם , הרגשתי פגיעה אישית ורציתי לנקום על שפל הדברים והצורה ההזויה שבה הציגו את העדה הדרוזית  , התחלתי לחקור ולחפש כל קצה חוט שיכול להוביל אותי לאדם שבנה את הפורום ופגע קשות בעדה שלי".

וג'די מוסיף:" הצלחתי לעלות עליו אחרי יומיים של חיפושים באינטרנט , הבחור בשם סעד בן אבראהים מסעודיה , נולד בשנת 1983 והוא סטודנט באוניברסיטה בעל עשרות כרטיסי זיהוי בפורומים שונים באינטרנט ויש לו אתר בשם אחסאא ( الاحساء ) והוא מורה במקצועו. בחיפושים בכל מיני פורומים באינטרנט הצלחתי להגיע לכתובת האימל שלו , הוספתי אותו למסנג'ר והתכתבתי איתו בעילום שם עד שהצלחתי לחדור למחשב שלו ומחקתי לו את כל הפורום.

כשחשפתי את עצמי הוא נכנס ללחץ ולא הבין איך הצלחתי לעלות עליו ולמחוק לו את הפורום , הוא סיפר לי שהפעילו עליו לחץ , לא הצלחתי להוציא ממנו מידע מי האנשים שעשו את זה שכביכול מדובר בקבוצה של אנשים מהדת המוסלמית , עליתי על עוד אחד מהם שהוא מתגורר ברפובליקה של בנין (جمهورية بنين) שבדרום אפריקה.

אדם נוסף דרוזי מסוריה שלא מאמין בדת הדרוזית וע"פ המידע שהצלחתי לאסוף אינו מתגורר בהר הדרוזים אלא במקום אחר באזור הבירה , הוא נגד השלטון הסורי של משפחת אל-אסד ומשפחת טריף בישראל ומחפש איך להסית נגד העדה והדת.

אני ממשיך לחקור את הנושא ואני בטוח שבקרוב יהיו לי עוד ממצאים מעניינים.

 וג'די הוא תלמיד כיתה י' , מתנדב כמדריך בתנועת הנוער הדרוזי - סניף ירכא וכתב באינטרנט, בעל יכולת כתיבה מקצועית ושפה רהוטה ביחס לגילו הצעיר.

 מערכת פורטל HONA והמועצה הדתית בראשותו של השיח' מוופק טריף מברכים את וג'די על עשייתו ותרומתו הרבה לעדה הדרוזית בארץ ובעולם.

הוספת תגובה
RSS Feed 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש